FAQ - Bachowski.net - fotografia ślubna

FAQ

1.jak pracujesz?

Aby ułatwić Wam poszukiwania właściwego fotografa na Wasz ślub, zwięźle odpowiadam na najczęściej zadawane mi pytania. Jeżeli coś jest niejasne lub masz więcej pytań, pisz śmiało 🙂

Sposób w jaki będziemy pracować aparatem w dużej mierze zależy od Was, jeśli pozowanie przed obiektywem to dla Was chleb powszedni, to spodziewajcie się większej ilości aranżowanych ujęć. Jeżeli natomiast wolicie, abym fotografował ceremonię taką jaka jest, to będę działać w reporterskim stylu, czyli bez ingerowania w przebieg wydarzeń.

Tak, posiadam upoważnienie z Kurii, która umożliwia mi pracę w każdym kościele w Polsce.

Zostaję z Wami do końca oczepin, standardowo do 1 w nocy, jest też możliwość przedłużenia fotografowania, wtedy każda rozpoczęta godzina jest dodatkowo płatna, zgodnie z cennikiem.

Otrzymacie 200,400 lub 500 zdjęć, w zależności od pakietu, większa ilość jest dostępna za opłatą, w terminie nie późniejszym niż 60 dni kalendarzowych od daty ślubu.

Jeżeli mam zajęty termin w dniu Waszego ślubu, mogę zaproponować Wam innych znajomych fotografów, z którymi współpracuję i wiem, że mają taki sam styl fotografowanie i dobre oko. Postprodukcją zajmuję się również jedna osoba, więc możecie być pewni, że otrzymacie zdjęcia takie same, jak są w portfolio.

Kategorycznie NIE, pracuję na sprzęcie, który jest w stanie wykonywać zdjęcia w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

2.oferta

Jest to możliwe tylko podczas pozowanej części zdjęć, np podczas sesji plenerowej. 

Reportaż ślubny zawiera  przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię i zabawę weselną do oczepin( max 1:00 w nocy) oraz sesję plenerową w dniu ślubu.

Otrzymacie ode mnie w cenie:

  • pendrive ze zdjęciami,
  • w zależność od pakietu 200-600 obrobionych zdjęć,
  • prywatną galerię internetową,
  • zajawkę w ciągu 24h lub 48h po weselu, czyli 3 najlepsze ujęcia z wesela

Sprawdź pełną ofertę klikając tutaj.

Oczywiście, zdjęcia grupowe z rodziną to nieodłączny element fotografii ślubnej.

Nie mogę tego zagwarantować, fotografuję tam, gdzie dzieje się akcja, więc nie zawsze udaje się wyłapać każdego weselnika. Natomiast jeśli uda się wykonać nam zdjęcia grupowe, to prawdopodobnie każdy będzie mógł się odnaleźć na zdjęciach.

W zależności od liczności gości, powinniśmy zamknąć się w przedziale 15-45min.

Tak, zachęcam Was do tego, o ile pogoda będzie dopisywać.

3.prawo i finanse

Tak, taka umowa jest tak samo ważna, jak ta podpisana fizycznie.

Fotografowie ślubni mają ograniczony czas na pracę w ciągu roku i aby móc utrzymać działalność, musimy dobrze planować swoje budżety, w czym bardzo pomocne są zadatki – jeżeli para młoda odwoła dany termin i nie uda się znaleźć na ten dzień zastępstwa, to nie jesteśmy w stanie zarabiać i tracimy koszty poniesione na reklamy.

Zadatek nie jest zwrotny, chyba że uda się Wam znaleźć inną parę na Wasze miejsce. W przypadku odwołania terminu z mojej strony (co jeszcze nigdy się nie zdarzyło) wypłacam Wam dwukrotność wpłaconego zadatku, także jest to zabezpieczenie interesów obydwu stron.

Tak, jednak gwarancją zarezerwowanego terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Współpracuję z fotografami w całej Polsce i w takim przypadku zapewniam zastępstwo na równie wysokim poziomie. 

Napisz do mnie

ZADZWOŃ: +48 452 476 070​

Ta strona jest chroniona technologią reCAPTCHA i Google Privacy Policy and Terms of Service apply.